CHLAPA nezmeníte: POZNÁME DÔVODY!

Je to téma, ktorá stále nebola vyriešená ako taká. Otázka, či sa dá sa chlap zmeniť? Je nevyhnutné si uvedomiť, že už keď idete do vzťahu s touto otázkou, pravdepodobne nie ste so správnym mužom. Veď, predsa by ste nemenili niečo, čo máte radi a čo Vám prináša radosť každý deň. Vedci však prišli s jasnou odpoveďou, a to, že obdobie kedy si ženy brali mužov s cieľom urobiť z nich poriadnych a dobrých chlapcov je už za nami.

mužský idol

Skúste to inak 
Každý jeden vzťah si vyžaduje istú dávku tolerancie, ako aj kompromisov. Nedá sa existovať s takým nastavením mysle, že všetko bude presne tak ako si Vy predstavujete. Taký stav neexistuje. Určite nechoďte do vzťahu s niekým, kto skôr nezodpovedá ako zodpovedá Vašim predstavám a potrebám. V takom prípade je viac ako pravdepodobné, že nastane nie jedna, ale hneď niekoľko situácií, ktoré vo Vás vyvolajú túžbu po tom, aby sa partner zmenil po určitom čase. A to je začiatok konca! 

idol

Musí sa zmeniť kvôli sebe
Pred samotným začiatkom vzťahu je dôležité, aby ste si uvedomili, že Váš partner je možno so svojím správaním spokojný a nechce ho meniť. Hneď ako človeka donútite do niečoho, o čom sám nie je presvedčený, dochádza k problému, ktorý vyjde na povrch až postupom času. Môžete byť pripravená na to, že Vám začne vyhadzovať na oči, ako sa len kvôli Vám zmenil a čo všetko pre Vás práve on urobil. Lenže, pokiaľ to robil len pre Vás, nemá to žiadny význam, ak to nerobil kvôli sebe. 

auto

Komunikácia a hranice 
Pokiaľ ide o črty správania, ktoré nie sú natoľko podstatné, máme pre Vás jednu účinnú zbraň. Skúste mu naznačiť, že keď napríklad hovorí zvýšeným tónom hlasu, ubližuje Vám to a želáte si, aby to zmenil. Základom každého zdravého vzťahu je komunikácia a stanovenie hraníc, ktoré by sa nemali prekračovať. Nesnažte sa byť však za každú cenu direktívna, radšej komunikujte s pokojom a jednoznačne. Ak vás má naozaj rád a záleží mu na tom, ako sa cítite, môžete si byť istá, že zmeny na seba nenechajú dlho čakať. 

CHLAPA nezmeníte: POZNÁME DÔVODY!
Ohodnoťte příspěvek