Definícia krásy…

…nepoškvrnená koža, vysoká, ale nie zas príliš…. zoznam sa zdá byť nekonečný. Teraz sa vám bude môj postoj zdať nepopulárny, ale ako žena tohto milénia, verím, že skutočná krása nepochádza zvonku, ale je založená na vnútri. Krása ženy vychádza z jej charakteru a mala by byť definovaná ako sila, dôstojnosť a sebadôvera ženy. Žena by mala byť pre mužov dôležitejšia než jej chudý pás s veľkým zadkom.

kráska
 
Pravá krása pochádza zvnútra. Byť súcitný a mať dobrý charakter sú čestné črty a spoločnosť nám musí prestať hovoriť opak. Pekná žena je silná a dôstojná; plná radosti zo života, hovorí s múdrosťou a nič len pravdu. Žije bez strachu. O svoju budúcnosť sa nebojí. Jej charakter je založený na jej pohostinnosti a súcite. Byť súcitný a mať rád aj ľudí, ktorých nepoznáte, v tom spočíva krása. Nielen, že hovoríme o tom, že robíte dobré veci, ale že vaše činy zodpovedajú vašim slovám, to je nádhera. Mať jemné a láskavé srdce.
 
Takáto žena nepotrebuje iného človeka na to, aby žila šťastný život. Vie, že ju iný človek nedefinuje. To ide ruka v ruke s dôverou. Ak je vo vašom srdci neistota, vždy budete ostatných posudzovať. Skutočne krásna žena vie, že nič nie je súťaž. Nemusíte súťažiť o to, kto získa viac pozornosti, alebo ktorej pás je tenší. Krásna a sebavedomá žena nepotrebuje pozornosť od muža a to je to, čo je také očarujúce na takejto žene.

srdce
 
To nádherné a úžasné na vás by nemalo vychádzať z vášho vonkajšieho vzhľadu, ako sú komplikované účesy a nosenie zlatých šperkov alebo luxusných odevov. Skôr by to malo byť to vaše vnútorné ja, neochvejná krása jemného a tichého ducha, čo očarí ostatných.
 
Sme vždy to, čo si myslíme, že sme. Ak budete vnútorne pekné a vaše myšlienky budú čisté a čestné, tak budete pôsobiť aj navonok. To fyzické totiž nie je všetko. Dôležitejšia je práve vaša charizma.