Detaily, ktoré premenia každý interiér na moderný a okúzľujúci

Páči sa vám, ako vyzerá https://www.securitymagazin.cz/defence/takto-vyzera-moderny-dday-82vysadkova-znovu-v-akcii-1404052137.html váš byt alebo by ste si vedeli predstaviť aj nejaké tie zmeny, ktoré by ho trošku skrášlili? Ja si myslím, že je vždy čo vylepšovať a v prípade bytov a domov to platí trikrát tak. Poďte sa spolu so mnou pozrieť na, akými drobnosťami dokážete premeniť váš interiér. Stará budova s množstvom abstraktných obrazov a grafitov.jpg

Obrazy nikdy nič nepokazia
Holé steny pôsobia chladne. Platí to aj v malých bytoch, v ktorých sa ľudia častokrát snažia zbytočne nič nezdobiť, aby si už aj tak malá priestor, ešte opticky viac nezmenšili. Z často to takto funguje, no naozaj len z časti. Prázdne steny dokážu aj v malých bytoch vytvoriť dojem ešte stiesnenejšieho pocitu, pretože pôsobia veľmi chladne. Obrazmi teda nepokazíte nič v akomkoľvek priestore. Vždy sa snažte o to, aby ladili so zvyškom interiéru, a to ako v rámci štýlu, tak farbene.

Svetlá a svetielka
Osvetlenie taktiež zohráva dôležitú úlohu v bytovom dizajne. Aby váš byt pôsobil lepšie, snažte sa do neho vniesť čo najviac svetla. Nie je však jedno, o aké svetlo ide. Lepšie ako jedno veľké stropné svetlo, je lepšie použiť viacero malých. Môžete sa pohrať s modernými a úspornými LED pásmi https://www.ledprodukt.sk/13-led-pásiky-5m, ktorými viete ozvláštniť naozaj každý kútik vo svojom byte, vhodné sú aj svetlá bodové alebo rôzne svetelné reťaze, ktoré môžete omotať napríklad okolo nábytku. Proste choďte do predajne so svietidlami a vyberajte, a to doslova, vlastnými očami. Na tie totiž svetlo pôsobí najviac.
Čierne obrysy stromov na bielej stene.jpg
Umenie na každom rohu
Nemusíte byť milovníkom umenia, no niekoľko umeleckých predmetov v byte, by ste si mali určite zaobstarať. Všetko, čo na prvý pohľad pôsobí inak, šokujúco či zaujímavo, spestrí dané miesto. O čom hovorím? O čom len chcete. Môžete využiť už spomínané obrazy, kresby priamo na stenách, sošky, umelecky omotané svetelné reťaze, deky, vankúše, jednoducho čokoľvek, čo pôsobí zaujímavo, netradične a umelecky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup