Výhody s novým občianskym preukazom


·         Všetko môžete vybaviť cez portál Slovensko.sk. Občania si môžu vybaviť napríklad zmenu trvalého pobytu , príspevok pri narodený dieťaťa, zmeny v evidencii vozidiel z pohodlia svojho domova bez toho aby museli ísť na úrad. Portál Slovensko.sk je hlavnou vstupnou bránou k službám štátu elektronickou cestou že občan ale aj podnikateľ bude môcť využívať služby štátu elektronickou formou.

web na laptopu

·         Už je dispozícii viac ako 400 služieb od viacerých rezortov , či je to už zmena trvalého pobytu, dovoz tovaru , viaceré služby ministerstva práce a mnoho ďalšie ktoré môžete využívať portál na uľahčenie života. Aby ste  mohli využívať tento portál potrebujete na to občianky preukaz z čipom a zaručeným elektronickým podpisom. Potom ísť na portál Slovensko.sk a zaregistrovať si elektronickú stránku a začať ju plno využívať .

·         Všetko je ľahko prístupne a veľmi jednoduché čiže stránku môže používať naozaj každí. Ak bude mať portál veľký záujem a návštevnosť ministerstvo plánuje pridať ďalšie služby ktoré nemusíte vybavovať v meste. Samozrejme že na stránke sa bude pracovať aby bola lepšia a ešte prehľadnejšia aby ste všetko našli na jednom mesto a bude sa prispôsobovať aktuálnom trendom.

·         Ďalší upgrade sa bude týkať rozšíreniu elektronických služieb, tak aby elektronickou cestou bolo možné akákoľvek služby štátu, a neposlednom rade tak isto bude to zdvíhanie úrovne poskytovanie služieb , to znamená aby  boli aktívne a riešili za občana..  Na aplikáciu stránky Slovensko.sk si ešte chvíľu počkáme ale zatiaľ môžem povedať že čas ktorý strávite na úradoch môžete využiť pre svojich blízkych a môžete sa vyhnúť čakaniu v dlhých radoch bez toho aby ste niekam išli.
průkaz občana

·         Plánované spustenie by malo prebehnúť už ten to rok a pripravujeme test o ktorom napíšeme v ďalšom článku, Nie je to obrovská výhoda pre ľudí ? Ja si osobne myslím že je , ale starší ľudia krtí nevedia pracovať s technikov , si takýto občiansky preukaz vybavovať nemusia , pretože je to dobrovoľné .


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup