Čo ho charakterizuje?

Stelesňuje ho rozum. Nedá sa ovplyvniť citmi ako napríklad Škorpión. Pôsobí chladne a neprístupne, no vo vnútri je to verný a citlivý muž. Jeho myslenie je veľmi praktické a analytické. Nevrhá sa do vecí bez poriadne uváženia. Dalo by sa povedať, že pre niekoho je nudný, ale v skutočnosti je s ním zábava. Len ho treba správne pochopiť a naladiť sa na jeho vlnu.
Je veľmi dôsledný pri vyberaní si priateľov a životnej partnerky. Neunáhli sa. Vyberá si ju veľmi starostlivo, pretože sa nechce sklamať. Ak si však raz vyberie, vie, že je to už navždy.

panna

Pre ostatných je veľmi kritický. Nepatrí k romantikom, hoci by svojej partnerke zniesol aj modré z neba. Je však veľmi pracovitý, priam až puntičkár. Medzi mužmi Pannami sa často objavujú starí mládenci. Ak sa raz sklamú v láske, len ťažko si hľadajú cestu k inej žene. Sú veľmi zodpovedný, presný a charakteristickou črtou je pre nich cit pre poriadok. Asi žiadna znamenie vo zverokruhu nie je také poriadkumilovné ako Panna.

K ženám je veľmi milý a pozorný. Nie je snáď nič lepšie, ako si na večierok alebo do spoločnosti vziať muža Pannu. Nestrápni vás. Bude sa k vám správať ako pravý gentleman. Dbá totiž o svoj zovňajšok i slovný prejav.
V posteli je vytrvalý a nežný, opak Leva a Škorpióna. Nesnaží sa o vášnivosť. Nikdy nekoná intuitívne, všetko sa snaží vložiť do svojej schémy. Nebude dobrým milencom, no za to bude skvelým otcom. Keďže je spoľahlivý a zodpovedný, môžete sa naňho oprieť v akejkoľvek situácii.

muž

Je pravda, že muži Panny nevyhľadávajú dobrodružstvo a túžbu po niečom novom. To nie. No za to je čestný, nesklame vás v láske ani v živote. Je skrátka skvelým partnerom do budúcna, aj keď samozrejme, má svoje chyby a rozhodne nie je človekom, s ktorým by váš život bol ako na kolotoči. No nevybrali by ste si ho, keby ste vedeli, že s ním vás čaká život plný istoty, nehy, lásky a vernosti? 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup