Efektívny spôsob zasielania tovaru v plastových obálkach

Kedy zvoliť plastové obálky?

Spôsob balenia a doručovania je rozmanitý, všetci dobre poznáme kartónové obaly a určite ste sa stretli aj s modernými plastovými obalmi. Ich výhody sú najmä v odolnosti, v ľahkosti manipulácie, v minimálnej potrebe priestoru, väčšej kvalite vďaka odolnému plastu a vo výsledných nižších ekonomických nákladoch, čo samozrejme rozhoduje.

Ak sa rozhodnete zasielať tlačoviny, textilný tovar, drobné predmety, ale aj menšie cennosti, dokumenty – rozhodne zvoľte plastove obalky 2packsk, ktoré Vám ponúknu kvalitu, elegantný dizajn a zabezpečia bezproblémové doručenie tovaru. Ich farebnosť, veľkosti a tvary Vás milo prekvapia, v ponuke nájdete aj okrajové veľkosti, nielen bežne používané rozmery A3-A5.

Či už si zvolíte cenovo výhodnú klasiku v matnom bielom prevedení alebo cenovo primerané farebné obálky vždy Vám bude ponúknutá kvalita, odolnosť a originalita.

courier-2957629_640

Pevnosť plastovej obálky Vás presvedčí

Zabalenie tovaru do pevného a odolného obalového materiálu je základom všetkého – pevný plast veľa vydrží, unesie, zvary sa len tak ľahko nepretrhnú a tovar nepoškodí ani vlhkosť ani manipulácia s plastovou obálkou. Na jej uzatváranie sa môžete spoľahnúť – samolepiaci preklápací prúžok má dostatočnú vrstvu lepidla na dokonalé priľnutie a zalepenie obsahu.

Možnosti riešenia plastovej obálky sú v ponuke rôzne – šikovné a praktické prevedenie plastovej farebnej obálky s uškom má široké uplatnenie kdekoľvek, takisto veľa unesie, takže môže to byť originálne využitie doma, v práci, pre deti ale aj na zaslanie tovaru.

envelope-4016187_640

Tajomstvo obálky vždy zachované

Listové tajomstvo a zachovanie tajomstva obsahu obálky je prejavom úcty k zákazníkovi a preto majú ponúkané plastové obálky okrem nepriehľadnej povrchovej vrstvy vždy aj tmavú nepriehľadnú vrstvu, ktorá chráni zasielaný tovar pred cudzími očami a zároveň spevňuje plastovú obálku ďalšou vrstvou.

Pri objednávke si môžete zvoliť množstevné balenia v primeraných cenách, vyberať si môžete skutočne širokú farebnú škálu a takisto aj veľkosti plastových obálok.