Hodinky vo sférach biznisu

V biznise sa hodinky považujú zrejme za neodmysliteľnú súčasť outfitu. Luxusné elegantné hodinky sú reprezentatívnym doplnkom, ktorý hovorí o celkovom spoločenskom postavení majiteľa. Tak, ako sa vo „veľkom biznise“ nosia drahé obleky a topánky, rovnako je dôležitým puncom, aké hodinky máte na ruke. Zvlášť, ak hovoríme o pánskych hodinkách. Závisí presne na akej pracovnej pozícii sa majiteľ hodiniek nachádza, väčšinou podľa toho aj volí hodinky. Hovorí sa, že pánske hodinky by nemali stáť viac ako 2 – 3-mesačný plat majiteľa. Samozrejme, to je veľmi individuálne. Pri vysoko postavených biznismenoch sa nosia väčšinou luxusné značky najvyššej triedy, ako sú Rolex alebo Omega. Ceny sa pohybujú aj v státisícoch. V bežnom biznise sa často uspokojíte s kvalitnými a skvelými značkami hodiniek strednej triedy, ako sú známe švajčiarske hodinky Tissot, Certina, Festina alebo ďalšie, ako sú Casio, Seiko a podobne. Niekedy však výnimka potvrdzuje pravidlo, a tak napríklad Bill Gates údajne rád nosí hodinky značky Casio.

hodinky pánské

Aké hodinky sa v biznise nosia?

Rozhodne ešte stále klasické elegantné pánske alebo dámske hodinky. Smart hodinky možno na určitých pozíciách môžu tiež byť, ale klasický biznis štýl je charakterizovaný luxusnými elegantnými hodinkami s klasickým dizajnom. Vedia dokonale doplniť biznis outfit s oblekom alebo šatami pri dámach.

rúžové hodinky

A čo dámske hodinky a biznis?

Aj ženy sa pohybujú vo sférach biznisu alebo iných vyššie postavených miestach. Kvalitné, elegantné a štýlové hodinky tvoria tak súčasť i dámskeho biznis outfitu. Hodinky by mali ladiť s oblečením a byť tiež skôr klasického štýlu. Často sa aj na dámskych hodinkách objavuje chronograf. Mnohé biznis dámy siahajú po minimalistických modeloch vhodných a prestížnych značiek, znova podľa svojho postavenia, rovnako, ako je to u pánov.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup