Kľúč od moderných sklenených dverí

Sklo je architektonický skvost. Už samotné dokáže vytvoriť mnoho obrazov a hrať sa so svetlom. Moderná architektúra pozná tento div a využíva ho vo svojich riešeniach.

Aj preto mnohé nosné prvky interiéru sú často nahrádzané sklom a výnimkou nie sú ani dvere.

Mať správny kľúč od sklenených dverí je dnes samozrejmosťou moderného sveta.

key-3087899_640

Sklenene dvere sú elegantnou náhradou klasických drevených dverí, ktoré samozrejme mali dôležitú estetickú a praktickú funkciu. Použité bezpečnostné sklo o hrúbke približne 8 -12 mm nahrádza pôvodné drevené materiály a je na rozdiel od nich mimoriadne odolné, praktické a funkčné.

Priezračné, čisté línie sklenenej plochy pôsobia elegantne, nadčasovo a dokonale vyzdvihnú charakter Vášho interiéru a zmenia ho na nepoznanie. Prepustia Vám svetlo a vhodne ho budú lámať tak, aby Váš priestor bol jasný ale aby si ponechal pôvodné súkromie.

Vhodná povrchová úprava, jej kombinácie či už vo forme číreho, matného skla alebo grafoskla Vám vytvoria nielen vhodné prostredie ale aj pocit intimity a útulnosti.

Použité sklo má certifikáty bezpečnosti a kvality a precízne spracovanie je dominantnou črtou výrobcov.

V poslednom období sa sklenené dvere tešia veľkej popularite aj vďaka svojej univerzálnosti – sú vhodné takmer všade a určite si ich všimnete v nákupných alebo administratívnych centrách. Ich využitie je samozrejme aj v domácnosti alebo aj napríklad na stanici, letisku, v lekárni.

showroom-1188626_640

V ponuke sú riešenia vo forme otváracích dverí spolu s madlami a viacerými spôsobmi otvárania. Na priestor sú nenáročné sklenené dvere posuvné a takmer všade sa hodia sklenené dvere, ktoré sú vsadené do špeciálnej zárubne.

Pri riešení výmeny dverí je presné zameranie najdôležitejšie, najmä ak máte v priestore podhľady alebo atypické riešenia.

Je súčasťou servisu aj vrátane cenovej kalkulácie, dovozu a montáže.

Moderné, praktické a najmä dizajnové sklenené dvere Vás presvedčia.