Kúzelná krajina – Disneyland Paris. Prečo ho navštíviť?

V Disneylande vašu rodinu čaká cesta plná krásnych, ale aj hrozivých rozprávkových bytostí, dobrodružných výprav, napínavého objavovania nových a vzrušujúcich zážitkov a poznatkov. Spoločne s vašimi deťmi tu zažijete čas plný rôznych nečakaných kúziel a zázrakov.
orlando disneyland
Nezabudnuteľný víkend v blízkosti Paríža
Ak sa v blízkom čase chystáte na víkend do Paríža a beriete aj svoje deti, navštívte určite aj Disneyland. Toto zázračné kráľovstvo rozprávkových postavičiek okúzli nielen deti, ale aj vás. V okolí tohto zábavného parku sa nachádza rezort Disney hotelov, ktoré zážitok z kúzelnej krajiny znásobia.

Luxusné hotely ponúkajú aj wellness pre dospelých, nielen čarovne zariadené izby pre deti. Disneyland je plný tematických parkov, zábavy, hier a pritom sa v ňom môžete aj najesť či nakúpovať. Tento park tvorí niečo ako malé mesto, kde sa rozprávka plne približuje realite a doslova ju kopíruje.  

Komplex rozprávkových hotelov
Popri ubytovaní dostanete do rúk podrobnú mapku s tipmi, kde je dobre sa zastaviť a čo si všimnúť a určite neobísť. Ak by ste sa ubytovali v Disney hoteli, môžete sa nasťahovať až o tretej poobede. V deň, kedy vám ubytovanie končí, požaduje hotel odubytovanie sa z izby do jedenástej hodiny doobeda, ako to bežne býva v iných hoteloch. Stále však máte k dispozícií pult na odloženie vašej batožiny, ak by ste chceli v deň odchodu, jeho zvyšok stráviť návštevou rozprávkového parku. 

disney hrad
Perfektná starostlivosť o deti
Deťom je v Disneylande ponúkaný nefalšovaný špičkový komfort. Nachádzajú sa tu špeciálne miesta, kde môžete nakŕmiť deti, detské pulty, stoličky na kŕmenie a hojdacie kreslá.
Milé je, že k dispozícií máte taktiež ohrievače na detské fľašky. V reštauráciách je samozrejmosťou menu pre deti do troch rokov.

Disneyland Paris Identity Card a otváracie hodiny
Disneyland Paris Identity Card– alebo identifikačná karta do Disney sveta vám bude vydaná na recepcii Disney hotela. Vďaka tejto kartičke máte isté miesto na parkovanie. V prípade, ak hotel ponúka wellness a fitness, máte tam povolený vstup zdarma. S kartou sa môžete zastaviť aj v niektorých reštauráciách, ale pozor –  nie vo všetkých. Na konkrétne podniky sa treba opýtať na recepcii. Atrakcie v parku sa otvárajú od deviatej až desiatej hodiny doobeda a zatvárajú sa na večer. No niektoré zatvoria až v noci, pričom jednotný čas zatvárania je závislý od atrakcie, ale aj od sezóny.

Cena vstupenky
Otázka ceny za vstup sa krúti okolo otázky koľko chcete v parku stráviť dní. A dôležité je aj to, či navštívite obe časti parku (Disney park a Walt Disney Studios park). Cena za jeden deň iba v jednom parku za detský lístok je približne 50 eur. Cena pre dospelého je trochu vyššia. Ponúkané sú dva typy lístkov – štandardný – pre tých, ktorí nevedia čo presne chcú navštíviť a extra lístok. Cena osciluje aj v súvislosti so zmenou ročných období. Ak v Disneylande chcete stráviť viac dní, určite sa vám oplatí viacdenný lístok.

Nechajte sa aj Vy vlákať do Eurodisneylandu, zeme plnej kúziel a zázrakov, v blízkosti očarujúceho Paríža. Nechajte sa uniesť na krídlach fantázie až ďaleko za jej hranice v rozprávkovej a očarujúcej krajine Disney. Tam kde sa detské sny znovu stávajú skutočnosťou a dospelí opäť deťmi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup