S moderným džípom na cesty a do terénov

Ktoré vozidlo má najlepšie terénne vlastnosti? Určite nás viacerých v tomto smere napadne predovšetkým „džíp“, hoci v tomto prípade nevravíme o označení všeobecného druhu terénnych vozidiel, ale vravíme o originálnom dizajne a celkovom prevedení áut, ktoré produkuje výrobca JEEP, čo v súčasnosti spadá pod koncern STELLANTIS a tieto vozidlá je možné zakúpiť si aj na Slovensku, u autorizovaného predajcu v Žiline https://autobecchi.sk, ktorý okrem samotných vozidiel svojim zákazníkom poskytuje tiež potrebný Jeep servis.

01_1208x587-1024x498

  • Tieto špecifické terénne autá sú vlastne ideálnym spojením pohodlia s terénnymi vlastnosťami.
  • So súčasnými modelmi sa navyše spája aj úspornosť a moderná technológia vybavenia.

Na džípoch je zaujímavé, že ich špecifický dizajn a takisto jazdné vlastnosti dokáže rozpoznať aj bežný laik, resp. terénne autá tejto značky sú skutočný unikát a svojou originalitou sa vyznačujú dodnes. Svojim nenahraditeľným a ľahko rozpoznateľným výzorom, ale tiež schopnosťou dopriať svojim vodičom kvalitnú a komfortnú jazdu aj v náročnom offroad teréne. Jazda z džípom môže byť jedným veľkým dobrodružstvom, pre majiteľa by bola škoda potenciál tohto „tereniaku“ nevyužiť a neskúsiť teda i náročnejší terén. Je to výzva.

Na čo sa ale pri tejto téme oplatí ďalej zamerať, to sú konkrétne modely džípov a začnime priamo novým populárnym modelom z roku 2021, Jeep Wrangler. Že ide o nový a moderný kúsok, to si všimnete aj na jeho výbave- full LED svetlomety, hmlové svetlá a z prednej i zadnej strany sa nachádzajú led diódy, ktoré vyžarujú kvalitné jasné svetlo. Výrobcovia vsadili na modernú technológiu svetiel. Na džípe je navyše možné otvoriť strechu a zažiť tým ešte lepší zážitok z jazdy, hlavne počas teplých dní.

jeep

A radíte sa k jazdcom, ktorí vášnivo preferujú jazdu v teréne? Najlepšie je auto do terénu Jeep Gladiator, už na prvý pohľad odolný kúsok, ktorému ale nechýba moderná estetika. Aj svojou konštrukciou je však dokonale vybavený pre jazdu do tých najnáročnejších offroad terénov. O vnútorné pohodlie sa tu zas postarajú vyhrievané sedadlá a kožené čalúnenie a trendovou technologickou výbavou je tu bezdrôtový reproduktor Alpine.