Vyskúšajte a uvidíte

Erotic massagenie je ničím, za čo by ste sa mali hanbiť. Lepšie povedané, nemali by ste sa jej brániť. Nie každý človek, má rád v posteli podobné experimenty, avšak práve erotická masáž, vám dáva priestor na to, aby ste zvoli tempo, ktoré vyhovuje vám. Ako na to? Vydržte a dozviete sa.Žena pri stene s tapetou, s dlhými vlasmi a dlaňami namaľovanými na bronzovo.jpg

Pre milovníkov nežností

Erotická masáž nemusí byť divoká ani drsná. Ak máte radi v posteli skôr nežné dotyky, môžete sa vymasírovať presne takýmto spôsobom. Dá sa povedať, že masáž, ktorá prebieha pomaly a opatrne, je ešte o niečo viac vzrušujúca. V posteli vytvoríte väčšie napätie, no a napätie vedie k vzrušeniu. Pri nežnej, pomalej a romantickej masáži, môžete využiť rôzne erotické pomôcky, ako napríklad pierka, hodvábne šatky, samozrejme i oleje a iné masážne pomôcky.

Aj pre drsnejších milencov

Možno ste sa práve rozhodli, že masáž nie je nič pre vás, pretože vy obľubujete skôr drsnejšie milostné hrátky. Počkajte a nič neodsudzujte. Masáž môže prebiehať aj rýchlo, drsne a zbesilo. Nemusíte sa ničím obmedzovať. V konečnom dôsledku, všetko záleží iba od vašej fantázie a toho, čo máte v posteli radi. Aj v tomto prípade, sú pomôcky viac než žiadúce. Pokojne sa môžete pustiť aj do odvážnejších počinov. Čo napríklad také zviazané ruky alebo zakryté oči?
Nahá žena leží v posteli a zakrýva si prsia rukami.jpg
Musíte sa zhodnúť

Nie jeden pár bojuje s tým, že majú na sex trochu rozdielny pohľad. Muž má rád skôr nežnejšie milovanie a žena naopak to divokejšie. Je bežné i to, že sa žena chce milovať pomaly, no muž chce niečo rýchlejšie. Pri erotickej masáži si musia užívať obaja rovnako. Teda nemusia, no mali by. Preto nemajte strach z toho, že sa so svojim partnerom dohodnete na tom, čo a ako bude prebiehať. Výborné je i to, že pri tejto masáži môže dostať každý presne to, čo chce. Partnera môžete vymasírovať trochu drsnejšie a partnerku zas jemnejšie.