Využívate a potrebujete pečiatky?

Ako živnostník ste si možno už položil otázku, či vlastne potrebujete svoju vlastnú pečiatku, ktorou sa budete verifikovať. Záleží to však čisto iba na vás, zákon vám to oficiálne neprikazuje, no aj napriek tomu väčšina živnostníkov zistí, že mať po ruke svoju vlastnú pečiatku, je určite praktickým prínosom. Avšak nielen prínosom praktickým, ale originálnou pečiatkou, ktorú otlačíte na každý dokument alebo váš výrobok si vlastne budujete svoju podnikateľskú značku (brand).

male razitko

S výberom originálnej pečiatky vám pomôže firma Norpal. Hoci s pečiatkami samozrejme nie sú zoznámení len živnostníci, ale takisto väčšie firmy a korporácie, úrady, lekári či štátne inštitúcie, kde je už pečiatka https://www.norpal.sk neodmysliteľným doplnkom, ktorý nesmie chýbať.

No aj pokiaľ ste živnostník alebo menší súkromný podnikateľ, pečiatka Norpal vám pomôže v mnohých smeroch, v neposlednom rade ide o známu alternatívu vašej vizitky. No a z praktického respektíve funkčného hľadiska treba dodať, že tlač pečiatky by po sebe mala zanechávať základné informácie o vás a vašej firme:

  • Obchodné meno a prípadne logo, druh podnikateľskej činnosti, adresu a tiež IČO a DIČ.

Z určitého marketingového hľadiska vie ale originálna pečiatka posilniť váš brand. A to napríklad v prípade, ak bude vyrobená na mieru a bude obsahovať aj logo vašej firmy. Spoločne s logom by sa tam potom mal nachádzať aj váš telefonický kontakt alebo e-mailová adresa.

černe razitko

  • Týmto spôsobom sa o vás vaši klienti a potenciálni zákazníci môžu dozvedieť viac a budete na nich pôsobiť dôveryhodnejším dojmom.

Norpal a ponuka pečiatok tohto predajcu myslí na ich praktické využitie, ktoré využije bežný aj náročnejší zákazník. Stačí si len vybrať a z hľadiska využiteľnosti nie je obľúbená len textová pečiatka, ale aj tá s dátumom.

Dátumová pečiatka Norpal sa zíde každému, kto potrebuje pravidelne vypisovať čas a dátum. Na výrobkoch alebo tlačivách a dokumentoch. Hlavne pri pravidelnom využívaní si tým ušetríte čas, sústredenosť a energiu. Ak je toto váš prípad, tento administratívny doplnok v realite určite oceníte.