8 vecí, ktoré chlapi milujú na priateľkách

Hladká, nepoškvrnená koža
Je to afrodiziakum. Nemôžeme si pomôcť. Radi sa dotýkame vašich tiel, bokov a nevieme sa nabažiť sa na Vás pozerať po celé dni až navždy

muž
 
Dlhé, hodvábne vlasy, ktoré nie sú farbené alebo prebielené
Jednoducho milujeme keď sa môžeme hrať s Vašimi vlasmi a môžeme si k nim privoňať. Nemáme radi keď sú veľmi mastné alebo príliš nasiaknuté rôznymi chemikáliami čo používate a určite nechcete aby sme sa zobudili s niečím na tvári potom ako sa Vaše vlasy dotknú našej pokožky
 
Veľké, krásne oči bez riasenky
Ja napríklad ​​preferujem prirodzené riasy, pretože milujem sa na nich pozerať a vidieť tie krásne oči ktoré nezakrýva nič neprirodzené. Predpokladám, že je veľa mužov ako ja, ktorí sa radi pozerajú do ženských očí tak veľmi, že by sa v nich dokázali stratiť až na večnosť.
 
Teplý, čistý dych
Bozkávanie je umenie, a preto potrebujete čerstvé plátno. Žiadna chuť dymu alebo alkoholu, vlastne hocičoho čo by pokazilo moment krásneho bozku. Preto si treba pravidelne čistiť zuby, prestať piť a fajčiť. Potom už je len čas na vychutnanie si majstrovského diela.
 
Tichosť
Nehovorím aby ste mlčali navždy ale niekedy dokážete povedať viac gestami ako slovami. Ako to ženy dokážu je neuveriteľné, že aj z malého gesta je jedno veľké umenie
 
Blízkosť tela, keď sedíte alebo spíte spoločne
Byť vedľa Vás je tou najzábavnejšou skúsenosťou, ktorú si možno predstaviť. Je to tiež veľmi upokojujúce a cítime sa rovnako bezpečne ako Vy.

fotograf
 
Bez ochlpenia
Viem, že to znie drzo, ale u väčšiny chlapov platí toto pravidlo. Boli sme vychovaní na Playboy a tam sme si na tom zvykli. Mám na mysli nižšie partie, najmä. Ale je to rovnaké aj pod pazuchami. Akékoľvek vlasy vôbec na jednom mieste sú pre nás spiatočka. A myslím si, že aj pre Vás to nie je príjemný pohľad keď muž je neoholeny.
Je to tak, Možno sa Vám niektoré veci nepáčia ale sú to veci ktoré si muži všímajú na svojich priateľkách. Dúfam, že sa Vám článok páčil.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup