Časopisy, ktoré stoja za Váš čas i peniaze


Som ešte mladý, no som zrejme z tej poslednej generácie, ktorá ešte prežila detstvo bez internetu. V niektorých veciach to bolo pozitívum, v iných zasa naopak. V mojich detských časoch už síce nebolo ničím nezvyčajným, že ja i moji spolužiaci sme mali doma počítač, no pripojenie k internetu nemal každý. Väčšinou sme zdieľali súbory ako hry a hudba tou starou dobrou cestou- požičiavali sme si ich na CD. Ak sme mali nejaký koníček a chceli sme sa o ňom dozvedieť viac, tak sme čítali. Nie web, ale kupovali sme si rôzne časopisy, ktoré vtedy boli „cool“ a tešili sme sa na vydanie nového čísla, vždy prvé dni v mesiaci. Dnes si však myslím, že takéto kupovanie časopisov asi pomaly upadá, každopádne časopisy strácajú na svojej váhe. Už sa im zrejme deti netešia tak, ako nedávno. Dnes sa totiž všetko dozvedia a dočítajú cez internet, ktorý majú vždy pri sebe. Ja však tento článok venujem opisu mojim obľúbeným časopisom a myslím si, že určite zaujmú i dnes. Nie je nad to, ak v ruke držíte nové číslo obľúbeného časopisu. Weby Vám ten pocit nedoprajú. No už je čas, aby som spomenul tie časopisy, ktoré som rád čítaval a mám ich dodnes odložené.
čtení časopisů
•        Enigma
V tomto časopisu nájdete všetky možné a zaujímavé články, ktoré súvisia so záhadami. Existjú veci, ktoré si nevieme vysvetliť a preto sa ich niekto aj bojí a radšej nad nimi nerozmýšľa. Pritom sa však jedná o zaujímavé články. Od tém ako UFO, cez záhady spojené so zjavovaním paranormálnych javov, až po rôzne zaujímavosti z histórie, ktoré neboli dodnes objasnené, alebo sme o nich mali mylnú predstavu. Skrátka množstvo najaktuálnejších článkov, ktoré Vás napadnú pod názvom záhady.
vybírání časopisů
•        Pro Hockey
Posledné ročníky základnej školy ma oslovil hokej a najmä sledovanie NHL. No priame prenosy z Kanady a USA sa u nás vysielali o jednej hodine ráno a moc informácii o tejto najznámejšej hokejovej ligy sveta som sa nemal ako dozvedieť. Možno cez teletext, ale to mi nestačilo. Za to v tomto časopise som sa vždy dozvedel všetky aktuálne informácie. Vždy som netrpezlivo čakal na nové číslo a vždy to boli hodiny a hodiny zábavného čítania, plus aktuálne bodovanie tímov i hráčov, skrátka úplne všetko, čo fanúšik NHL potrebuje vedieť. Čo sa týka hokeja, tento časopis je dodnes bez konkurencie, úplne naj.
•        PC Revue
Ak Vás zaujímajú najnovšie technológie tak je samozrejmosťou, že tomuto časopisu musíte dať šancu. Najlepší časopis za prijateľnú cenu, ak spomeniem tému nová elekronika a technológia.