Čo pristane ženám

Oblečenie
Tým nemyslím hneď najnovšie značkové trendy alebo predražené kúsky. Stačí si obliecť to v čom sa cítiš pohodlne a hlavne sama sebou. Ak už aj chcete vyzerať v danom oblečení štýlovo zvoľte kúsky, ktoré sú vhodné pre váš typ postavy. Nemusíte mať typické miery 90 – 60 – 90 aby ste boli atraktívna.

štěstí

Úsmev
Muži to tvrdia stále. To najkrajšie čo si nemusíme kupovať, nič nás to nestojí len pohyb kútikmi úst. Obšťastníme ním nie len jedného človeka. A ešte k tomu je aj nákazlivý. Je vedecky potvrdené, že usmievajúci ľudia sú nám sympatickejší a prídu nám milší, ako tí čo len prísno zazerajú. Hovorí sa, že ľudskú radosť spoznáš len vtedy, ak sa ten človek usmieva aj očami.

Základné Šperky pre ženy
Základom každej ženy sú práve náušnice –
Nemala by vám chýbať sada šperkov (náušnice, náhrdelník, prsteň, prípadne náramok). Či už na bežné nosenie alebo na nejaký večerný program. Výhodou je práve to, že nemusíte rozmýšľať ktorý šperk s ktorým skombinujete.
Prívesok s drahokamom. Pokiaľ ho skombinujete s vhodným oblečením, nič ním nepokazíte.
Perlový náhrdelník je vhodný na oživenie nejakého nevýrazného kostýmu, prípadne šiat.

Zmena farby vlasov
Nie každá sa narodí s peknou farbou vlasov. A ak saj máte dobrú farbu vlasov no chcete niečo nové, vyskúšajte zmenu. Nezaškodí vám si vlasy trošku oživiť. Na vyše to ani dlho netrvá. Po nanesení farby počkáte zväčša do tých 45 minút. Prípadne zájdite za kaderníčkou.

krása

Pekné nechty
Poslednou dobou sa rozšíril trend pekných dlhých nechtov. Rozrástol sa počet nechtových štúdií a Vietnamky žijúce na Slovensku presedlali z predaja oblečenia práve na úpravu nechtov. Ak už nechcete utrácať vyše 20 Euro na nové pekné nechty, spravte si ich doma.
Základom je príprava. Lak nanášajte na čisté a upravené nechty. Nanášajte vždy aj podkladový lak. Vyhladí vám nechty a lak bude na nich pekne vyzerať. Lak nanášajte vždy minimálne 2 vrstvy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup