Čo ženy na mužoch nenávidia?


Niekto by možno povedal, že všetko, ale nie je to celkom pravda. Takisto ako chlapi nenávidia, keď sa žena dlho pripravuje v kúpeľni alebo, keď nevie, čo si má obliecť, sú aj ženy citlivé na niektoré veci, ktoré robia chlapi. Ktoré to sú?
 model u zábradlí
1. Rýchle šoférovanie
To by sa dalo zaradiť medzi úplne top veci, ktoré ženy na chlapoch nevedia vystáť. prudké brzdenie a pridávanie, pretekanie sa s kamarátmi o to, kto bude v cieli skôr. A keby len s kamarátmi, ale aj s cudzími ľuďmi na diaľnici. Nedokážu pochopiť, že to chlapi jednoducho robia! Len tak. Pre zábavu. Nie pre svoje ego.
 
2. Hlúpe vtipy
To, čo chlapom príde ako neškodná a nevinná zábava, veľmi často u žien vyvolá výbuch, aký ešte svet nevidel. Aj keď možno ide len o žarty z jej šiat, milé buchnutie po zadku alebo len vtipná pripomienka o tom, ako pripálila či presolila večeru. To sú veci, kvôli ktorým majú ženy chuť zabíjať.
 trpaslík u stromu
3. Neschopnosť sa o veciach rozprávať
Komunikácia je pre nežnejšie pohlavie veľmi dôležitá a nič ju nevie nahnevať viac, ako keď sa s ňou chlap jednoducho nechce rozprávať. Platí no najmä po hádkach, kedy chce o veciach diskutovať a riešiť, no málokedy sa dočká odozvy.
 
4. Zmena pred kamarátmi
Chlapské ego je niečo, čo ženská myseľ nikdy nepochopí. Preto nikdy nebude rozumieť ani tomu, že sa chlapi potrebujú pred sebou vystatovať, kto je väčší frajer alebo, kto si vie lepšie vystreliť so svojej ženy. Povedomé, no nie?
 tvář v ruce
5. Keď je mama na prvom mieste
Počas chodenia to ešte ako – tak chápe, no po svadbe si každá žena myslí, že bude pre chlapa prioritou. Veta: ,,Ale mama to robila inak.“ vie spôsobiť tretiu svetovú vojnu. Žena sa chce stále cítiť, akoby bola tá najlepšia vo všetkom, čo robí a nik ju nesmie prekonať. A vlastná svokra už vôbec nie. Už počas chodenia ju rozčuľuje, keď chlap pri každej príležitosti uteká za mamou.