Ktoré Android hry sa oplatia hrať v roku 2018?

Bežný užívateľ mobilného zariadenia má dnes prístup k obrovskému množstvu aplikácií a takisto hier cez aplikácie ako Google Play či App Store. Momenálne je koniec novembra 2018 a tento priestor nám poskytuje čoraz viac zábavy, postupne sa v nej začíname strácať. Ktorú hru uprednostniť? Ktorú nainštalovať skôr? Ktorá stojí za miesto na úložisku? Čím viac možností máme, tým sme prieberčivejší a väčšina z nás pravdepodobne túži len po tom najlepšom. Práve preto si v tomto článku predstavíme rok 2018 a hry, ktoré v mobile jednoducho musíte mať.
Asphalt 9: Legends: Série Asphalt sú vám pravdepodobne známe minimálne podľa názvu a takisto názorov, že ide o skutočne zábavnú akciu najmä pre tých, čo majú radi závodné hry. Toto aktuálne najnovšie pokračovanie ponúka nové zážitky z jazdy a prístup k skvelým vozidlám typu Porsche, Lamborghini, Ferrari a kopec iných.

sofa

Real Racing 3: Pri závodných hrách ešte zostaneme, nakoľko práve tie v poslednej dobe prinášajú skvelý zážitok i do našich mobilov a výnimkou určite nie je ani jedna z najlepších závodných hier pre Android- Real Racing a jej tretie pokračovanie. Nepripomína však pouličné závody, ale skôr profesionálnu súťaž Nascar. Hráčovi okrem akčných závodov poskytuje niekoľko kreatívnych a zaujímavých možností.
Dragon Ball Legends: Konečne skvelá hra pre všetkých milovníkov sérií Dragon Ball, ktorá je navyše dostupná na prenosných zariadeniach. Ale pravpepodobne poteší aj tých, ktorí sa k ortodoxným fanúšikom DB neradia, pretože ich čaká skutočne zábavná hra s bohatými levelmi.

mobil

Ocean Horn: Je vrelo odporúčanou voľbou najmä pre tých, čo hrávali série s názvom Legend of Zelda. Čaká vás podobný zážitok spojený s pekným vizuálnym prostredím a sympatickým soundtrackom.
Pac-man: Tak dobre teda, a čo. Musím zaradiť aj túto klasiku ale verte mi, jej stiahnutie neoľutujete. Má veľmi zábavnú a návykovú hratelnosť, určite vám dopraje niekoľko hodín srandy. Objavte dôvod, prečo je táto stálica legendou, o ktorej sa vraví už dekády rokov. Skutočný hráč nájde kúzlo arkádových klasík a ich nenahraditeľných vlastností.