Nová služba pre Vás – omladenie pleti


Jedná sa o nechemickú prírodnú metódu, ktorá vedie k podpore a aktivácii podkožia. Podkožie sa za normálnych okolností stenčuje, čo sa s pribúdajúcim vekom na pleti prejavuje stratou elasticity a vznikom vrások. Bunkový prípravok NatureCells zachováva regeneračné vlastnosti pôvodného tkaniva vrátane plnohodnotných kmeňových a podporných buniek, ktoré sú v bunkovom prípravku vo vysokej koncentrácii. Kmeňové bunky si zachovávajú schopnosť regenerácie prirodzeným spôsobom, dokážu navrátiť pleti mladistvejší vzhľad, zbaviť únavy a ďalších negatívnych prejavov spojených s jej starnutím.
hnědovlasá modelka
 
Výhody metódy
–        Ide o šetrnú metódu, využívajúcu potenciál vlastného tela.
–        Výkon je spojený s miniliposukcou, zvyčajne krajiny brušnej.
–        Oproti ošetreniu pleti plazmou, ktorá sa aplikuje päť krát do roka, túto metódu postačí aplikovať raz do roka.
 sněhové zátiší
Priebeh aplikácie
–        Vlastnému zákroku predchádza vyšetrenie dermatológom, ktorý zhodnotí stav pleti a odporučí ďalší postup.
–        Ide vlastne o druh liposukcie, konkrétne teda o miniliposukciu, ktorá sa vykonáva v lokálnej anestézii na operačnom sále.
–        Lekár odoberie požadované množstvo tuku, zvyčajne 300 ml, ktorý je za sterilných podmienok dopravený do laboratória na spracovanie do podoby koncentrovaného bunkového prípravku.
–        Pacient po tomto odbere odchádza domov. Aplikácia bunkového prípravku sa vykonáva pomocou mezoterapie a prebieha druhý deň. Mezoterapia je injekčná aplikácia aktívnych látok do strednej vrstvy kože mikroihličkami. Po aplikácii sa vykonáva aj ošetrenie miest po liposukcii. Efekt je možné pozorovať už po týždni, ale najviditeľnejší býva po troch mesiacoch a pretrváva až dva roky.
 
Cieľová skupina
–        Omladenie vlastnou plazmou možno pre stimuláciu kožných buniek vykonať v oblasti tváre, rúk i v oblasti dekoltu, prakticky v akomkoľvek veku.
 
Po aplikácii
–        Omladenie pleti sa vykonáva ambulantne a nijako vás neobmedzuje v bežnom ani osobnom živote. Dermatológ Vám dá ďalšie tipy, ako efekt omladenia maximalizovať. Vhodné je obmedziť alebo úplne vynechať na šesť týždňov pitie alkoholu a používať nesteroidné analgetiká.