Online stránky nie sú v bezpečí


»        Denne ich navštívime niekoľko desiatok. Niekedy si však neuvedomujeme že bezpečnosť na nich nie. Hovoríme o online stránkach a weboch teda webových stránkach  ktoré navštevujeme , a neuvedomujeme si že bez vášho vedomia Vám kradnú vaše údaje , či peniaze.

 hacker u PC

»        Stačí jeden klik a ste tam z kde ste nechceli ísť. Áno hovoríme a stránkach ktoré ste možno nechceli navštíviť a boli ste na nich  presmerovaní. Druhá možnosť je za ste objavili niečo čo stojí za pozriete a klikli ste na to.  Občas sa ale stane že stránky ktoré si prezerať nie sú v takom bezpečí ako si myslíte.  Stále sa hovorí o hackeroch  , a vírusov no nikto Vám neporadí ako sa takémuto niečomu  sa brániť.

 

»        Hneď ako prvé pri navštívenej  stránke , nech je to akákoľvek , všimnite si či je zabezpečená. V ľavom  hornom rohu v URL adrese by malo byť vysvietené zelené políčko , a keď na ňu kliknite malo by sa zobrazí informácia zabezpečené . Ak nie je skontrolujte nastavenia v prehliadači. Tam si nastavíte zabezpečenie stránok a dokonca si môžete vybrať aj zablokovanie obsahu alebo webu.

 


·         Používajte len Google Chrome

 

v  Prehliadač Google Chrome má zabezpečenie ktoré Vás ochráni pred nepríjemným napadnutím hackerov a vírusmi. Tento prehliadač odporúčajú technici z USA . Tento prehliadač má všetko čo potrebujete . Teda od zabezpečenia , až po úplne odstránenie reklám a nežiaduce ho obsahu.

 zabezpečení PC

v  Na druhej strane aby sa Vám nedostali do počítača mali by ste si poriadne zabezpečiť svoj počítač. Skontrolujte si  aj všetky osobné údaje v počítači a na internetových stránkach ktorých ste zaregistrovaný. Taktiež odporúčam aj program Advance systém Care v ktorom sa dá nastaviť úplné zabezpečenie internetového prehliadača a Vášho počítača. Všetko však závisí na tom ako dobre sa vyznáte v počítači. Aby ste predišli všetkým hrozbám kontrolujte si pravidelne  vírusy pomocou antivírusovým programom. Miki .