Upratovací servis GRANT

Upratovanie Poprad k dispozícii sú porovnateľné služby so svetovými gigantami v oblasti čistenia, ktoré sú k dispozícii non-stop vrátane sviatkov. Sme jednou z populárnych firiem, ktorá pre vás začala čistiť už v roku 1995. Profesionálni zamestnanci so stovkami šťastných zákazníkov, ktorí si chvália mnohoročné zručnosti. Sme tu pre vás v týchto mestách/oblastiach: Poprad, Vysoké Tatry, Kežmarok a Spišská Nová Ves. Kvalifikovaní pracovníci pred vyslaním na dané miesto sú uvedomení o rozsahu a náročnosti úkonu, akú techniku majú využiť a podobne. Ručíme precíznosťou, spoľahlivosťou a kvalitnou.

uklízení

Okrem upratovania ponúkame širokú škálu služieb ako napríklad: čistenie kobercov, čistenie podláh, čistenie okien, dezinfekcia priestorov, čistenie po rekonštrukcii a čistenie po stavebných prácach. Naši pracovníci sú vybavení najmodernejšou čistiacou technikou a používajú len kvalitné čistiace prostriedky. Našou prioritou je spokojnosť našich klientov, preto sa snažíme prispôsobiť sa ich požiadavkám a potrebám. Naše ceny sú veľmi priaznivé, a to bez ohľadu na rozsah prác. Naši pracovníci vám radi poskytnú cenovú ponuku na základe vašich požiadaviek. Kontaktujte nás a my sa postaráme o vaše upratovanie. Upratovací servis GRANT je tou správnou voľbou pre vaše upratovacie potreby.

úklidový vozík

Naša spoločnosť má tiež rozsiahle skúsenosti s expresnou dezinfekciou priestorov. Táto služba je v súčasnosti veľmi dôležitá pre zabezpečenie bezpečnosti a zdravia všetkých zamestnancov a zákazníkov. Poskytujeme dezinfekciu rôznych priestorov, ako napríklad kancelárie, školy, nemocnice, verejné priestory a ďalšie. Naša spoločnosť tiež poskytuje služby po rekonštrukcii a po stavebných prácach. Po takýchto prácach sú priestory často znečistené a potrebujú dôkladné upratovanie. Naši pracovníci sú vybavení všetkým potrebným náradím a čistiacimi prostriedkami na účinné odstránenie nečistôt a prachu. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a kvalitným službám máme tisíce spokojných zákazníkov.