Všetky novinky v Androide P


Očakávali sme to , a prišlo to. Android P prichadza s novinkami ktoré tu do teraz zaťažil neboli. Čo všetko môžeme od nového Androidu očakávať ?

káva
 
·         Vyres ktorý bude iný
Toto sa bude týkať hlavne všetkých smartphov ktoré majú displej bez bočného ramika. V tomto prípade sa hodiny na pravo presúvajú na druhú stranu a namiesto nich budú notifikacie ktoré upozornia na všetko čo sa vo vašom smartphone deje.

technologie
 
Aplikácie na pozadí
Len nedávno som písal článok o Tom že niektoré aplikácie na pozadí by mali byť blokované aby nemohli spustiť fotoaparát. Je to hlavne z toho dôvodu , aby sa nikto nemohol spustiť do vášho smartphonu , a neukradol Vám vaše osobné údaje. V tomto prípade sa vývojári rozhodli že v novom Androide budú aplikácie na pozadí blokovať. To sa môže aj  odraziť na výkone vášho smartphonu a výdrže batérie.
 
·         Viac farieb ?
Nebudú chýbať ani farby ktorých bude oveľa viac ako v predchádzajúcich verziách. V tomto prípade môžete rýchlejšie nájsť ikony v menu. Ďalšou skvelou novinkou je že všetky hry na novom Androide už nebuduen ostré ale viac farebné. To môže potešiť náročných používateľov.
 
Zmeny v nastaveniach
Do zmeny prišla aj lišta v nastaveniach . Tá bude ešte prehliadnejšia ako v predchádzajúcich verziách. V nastaveniach budete aj vydieť ktoré nastavenia sú používané a ktoré nie. Ďalšia skvelá správa je že sa dočkáme aj novej výdrže batérie. Všetko to začína od procesoru ktorý spúšťa aplikácie na pozadí. Tie sa budú zmazať čo môže známy väčšiu výdrž a lepší výkon batérie.

cyborg
 
·         Nové užívateľské prostredie
Tak ako to býva zvykom , tak aj v tejto novej verzii bude nové užívateľské prostredie ktore je prehliadnejšie a má viac funkcií ktoré stojia za vyskúšanie. Rozohranie tiež ponúka aj nové pozadie na domovskej stránke a na uzamknutie obrazovke , živé tapety , či vylepšené hodiny na pozadí uzamknutej obrazovke. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup