XiaoMi na Slovensku


·         XiaoMi ako značku poznáme už veľmi dobre a netreba ju až tak moc prestavovať.  Vieme aké produkty a služby nám táto značka ponúka , no zatiaľ bola len dostupná cez internet či neoficiálnych predajniach . Teraz však prichádza novinka . XiaoMi otvára svoju predajňu s názvom Mi Store. Niečo podobné má aj konkurenčná značka Istore ktorá patri k výrobkom od Apple teda IPhone .

mobil
 
·         V tomto obchode nájdeme všetko. Teda okrem smartphonou aj tabletou  aj rôzne ďalšie produkty a služby ktoré nám XiaoMi ponúka., ako napríklad slúchadla , okulusi , či umelú inteligenciu. Objednanie produktov cez internet je teda minulosťou hlavne  pred tých ktorý bývajú alebo navštívia naše hlavné mesto.
 
§  Ale dobrou správou aspoň je že aj táto značka sa dostáva na náš trh  a zvyšuje tak svoj predaj zariadení . Okrem toho nám XiaoMi bude predstavovať nové produkty ktoré ešte len prídu na náš trh. Keďže XiaoMi patrí medzi najrýchlejšie výrobcov smartphonou , novinky sa na našom dlho neudržia a budú sa predávať rýchlosťou blesku.
 
Ø  Tento článok som zaradil medzi nákupy a nakupovanie preto lebo sa obchod patrí medzi túto kategóriu. Keďže sa jedná o značku a obchod je to dokonalé spojenie v jednom.
Momentálne je však známe že v tomto obchode budú všetky novinky ktoré do teraz vyšli a pridajú sa k tomu aj najnovšie tablety a ďalšie zariadenia ktoré budú dostupné už čoskoro.

kavárna

Ak by ste ho hľadali ,našli by ste ho v obchodnom centre  Bory Mall a prvé otvorenie by malo prebehnúť okolo 30 novembra teda už za pár týždňov.  Zatiaľ však nie je potvrdené či tento dátum je presný , a môže sa ešte zmeniť. No uvidíme či bude mať táto nová predajňa zo smartphoni, tabletmi , a inou technológiou  pod značkou  XiaoMi úspech a či sa ich zariadenie budú dobré predávať. To však všetko ukáže čas, a ceny všetkých zariadení.  


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup