Zábava na sociálnej sieti


Ak hľadáte zábavu na sociálnej sieti Facebook tak ste tam správne ale nie vždy nájdete to čo chcete vy. Zábava sa tam skrýva a vy o nej neviete . Predstavujem Vám možnosti ako sa zabaviť na sociálnej sieti bez  toho aby ste išli na iné stránky.

Hry a aplikácie
Áno na tejto sociálnej sieti sa dajú zahrať aj hry. Nie však tie klasické počítačové hry ale hry z nižšou grafikov ktoré sú rozdelene na viac kategórii. Najčastejšie hraná  hra Pet Rescue Sága kde odstraňujete, meníte alebo búrate kocky aby ste zachránili zvieratá. Táto hra je nekonečnu pretože obsahuje až 2500 levelov s taškou obťažnosťou. Samozrejme že vy si môžete vybrať sami akú hru chcete hrať stačí ak máte nainštalovaný najnovší Flash prehrávač a môžete hrať.

konzole

Videa
Stačí ak jeden z Vašich priateľov pridá alebo zdieľať video na sieť a zobrazia sa Vám ďalšie. Jedinou nevýhodou je že si nemôžete vyhľadať video ktoré Vs pravé zaujíma alebo ktoré ste už videli a chcete ho vidieť znova. Ale rôzne stránky pridáva ten istý obsah čiže môžete si pozrieť aj to čo ste už videli.

Stránky a skupiny plné zábavy
Určite ste už také videli alebo tie lajknuté. Stránka Cukríkovo na Facebooku je malá stránka ktorá neponúka len vtipné obrázky ale vtipy , či videa ktoré ste ešte nevideli. A samozrejme že obsah ktorý si vy sami zapýtate stránka Cukríkovo pridá. Stačí im len napísať správu. Jedine týmto sa táto stránka odlišuje a je od ostatných iná.

Zábava od priateľov
Tak ako som písal hore , stačí ak pridá Vás priateľ len jedno video a otvorí sa Vám skupina videí ktoré si môžete zhľiadnuť. Na takomto princípe to môže fungovať aj pri pridávaní obrázkov či iného obsahu. Ak to ľudia budú zdieľať aj ďalej dostane sa to tam kam zábave neunikne ani jedna ľudská bytosť.

facebook

Značky a stránky
Tak isto môže Vaša obľúbená značka produkovať zábavu na sociálnej sieti. Napríklad kofola natočila video zo smiešnym psom ktorý pobláznil celé Slovensko.