Zútulnite svoj dom dobrým osvetlením

Ak bolo pre mňa niečo naozaj veľmi ťažké, tak to bolo odsťahovať sa z domu od mojich rodičov. Ja viem, je to možno pre niekoho smiešne a priam až banálne, pretože väčšina ľudí sa odsťahovania nevie dočkať, ale verte tomu, že aj keď máte taký pocit, že by ste to mali urobiť, realita je väčšinou o niečom úplne inom. A síce o tom, že ja som mala so svojimi rodičmi fakt dobrý vzťah a bolo mi ľúto od nich odchádzať. Preto som to celkom prežívala. No ale nemôžem s nimi predsa žiť celý svoj život, všakže. Takže neľutujem to, ako som sa rozhodla. Len to, že mi to proste bolo trochu ľúto. Ale veď, chápeme sa, no nie?

pásek led

Teraz už šlo len o to, čo urobím s bytom, do ktorého som sa nasťahovala. Vedela som, že to tam chcem mať útulné, veď predsa len, mala som sa tam cítiť ako doma. Takže som si to musela premyslieť. Prvé, čo som urobila bolo, že som hľadala nápady na internete. To je to najlepšie, keď chcete pre seba niečo urobiť a keď chcete urobiť niečo navyše. Verím tomu, že všetko okolo mňa malo svoj význam a bolo to niečo, čo ma proste malo napĺňať. Ale ako si vytvoriť domov, keď vám tak veľmi chýba ten starý?

pásky led

Je veľmi jednoduché urobiť si domov presne taký, aký ho chcete mať. Len si to musíte premyslieť, aby to bolo proste dôležité a aby to bolo naozaj perfektné. Verím tomu, že všetko, čo je podstatné, sa nakoniec ukáže. Ja som sa rozhodla, že ak môj domov niečo vylepší, tak to budú určite svetielka. Rozhodla som sa pre LED pásiky, pretože nech sa deje čokoľvek, toto bude úžasné pre môj byt a aj pre všetko, čo sa ho naozaj týka. Rozhodla som sa správne a vždy, keď si ich zapálim, mám naozaj pocit, že sa vraciam domov. Verím tomu, že všetko okolo má svoj význam a je fajn, keď ho vytvorí aj takáto maličkosť ako správne osvetlenie. Je to smiešne, ale naozaj je to tak a to je úžasné, no nie?