Ako byť idol pre ženy?

Je dôležité byť príťažlivý hlavne na prvých pár minút. To znamená zapôsobiť na ženu z prvých pár pohľadov. Ako to najlepšie docieliť? –Riadnou hygienou. Ženy si všímajú detaily. Takže si hneď všimnú možnú špinku za našim nechtom a už je neskoro jej potom vysvetľovať ako ste museli hrdinsky opravovať auto za dažďa a preto máte špinu za nechtami. Mastné vlasy tiež nepripadajú do úvahy. Nikto s vami nebude nič chcieť mať lebo to ľudí iba odpudzuje. Taktiež sa začnite starať o svoju tvár. Minimálne si ju vždy umyte. -Bielymi zubami a sviežim dychom.

businesman.jpg

Dbajte o starostlivosť o vaše zuby. Nie je dobré mať zažltnuté zuby keď sa snažíte zapôsobiť. Radšej bežte za svojim zubárom na bielenie zubom. Dych je ešte dôležitejší ako výzor takže dajte pozor na vaše zuby. Čistite si ich aj pred záťahom do baru a nielen ráno a večer. Taktiež sa nedopujte žuvačka pred rande. Zápach žuvačky je síce oveľa príjemnejší ale to neznamená že je príjemný a mnohé ženy viac odpudzuje. -Ohoľte sa ostrihajte. Ak vám nerastie mohutná brada alebo nemáte staraný dlhovlasý účes tak sa ostrihajte a ohoľte.

porada.jpg

Taktiež ak vám dobre brada nerastie a ste „tu chlp a tam chlp“ tak nerobte zo seba blbca a ani sa o bradu nesnažte. -Nebuďte prehnane vtipný. Väčšina mužov sa snaží zahrať trápne ticho vtipom. Nie je to vždy dobrý nápad. Hlavne ak sa jedná o urážlivé vtipy ale proste vtipy s minimálnym humorom. –Buďte sami sebou. Nekričte, nešepkajte,zabávajte sa a buďte prirodzený. Je to najlepší liek na úspech. Nechoďte na dotyčnou s tým s veľkým sebavedomím alebo naopak malým. Zdravé sebavedomie, príjemný úsmev a „netlačenie na pílu“ vám najskôr dá to čo chcete, teda zapôsobíte a stanete sa idolom žien. -nechcite len „jedno“. Veľa žien odmietne pozvanie pretože cíti že ste pre ňu sexuálny objekt. Pristupujte k nej ako ku vášmu kamarátovi.