Ako sa obliekať v tehotenstve?

Aj napriek dnešnej korona kríze sa s tehotnými ženami akoby vrece roztrhlo. Na každom kroku môžeme vidieť mladé ale aj staršie dámy s vykúkajúcim bruškom, tešiace sa na nový prírastok do rodiny. S tehotenstvom však prichádzajú aj starosti a problémy. Kým prvé mesiace množstvo žien trápia neutíchajúce ťažkosti žalúdka a únava, v neskorších mesiacoch prichádza problém s oblečením.

Množstvo tehotných žien potvrdí, že bežné oblečenie nie je možné v období tehotenstva využiť. Týka sa to najmä obľúbených riflí. Jedným obmedzením je pás, ktorý cez bruško nezapnete a ďalším nepohodlie, ktoré budete cítiť každým krokom. Preto čoraz viac žien siahá po tehotenskej móde Mladamoda. Vrchný diel oblečenia ako tričká a svetre sú dobre kombinovateľné a voľnými, funkčnými teplákmi či nohavicami. Pre tehuľky sú upravené v oblasti pásu. Tehotenské nohavice majú zväčšený pás, do ktorého vám presne zapadne aj bruško v 9. mesiaci. Vďaka tomu získate pocit voľnosti a nič vás nebude tlačiť. Obľúbené sú tiež tehotenské džínsy na traky.

Tehotná žena

Niektoré tehotné ženy majú tendenciu nosiť väčšie čísla bežných nohavíc. Tým však váš problém s narastajúcim bruško úplne nevyriešite. Dôležité je, aby bol práve pás chránený a neobsahoval žiadne pridané materiály. Každodenné, aj keď o dve čísla väčšie nohavice, majú takisto zips, gombíky, obtiahnutejší pás či nízky sed. Práve ten ohrozuje kríže, ktoré sú v tomto období náchylnejšie. Práve preto je tehotenská móda prispôsobená všetkým faktorom. Bruško ako aj kríže budú chránené a vy sa budete cítiť pohodlne.

Tehotenské bruško

Pokiaľ vás odrádza nevkusný vzhľad takejto tehotenskej módy, ste na veľkom omyle. Moderný dizajn je v prevedení aj pre tehotné. Všetky prispôsobené džínsy, nohavice či tepláky sú len upravenou verziou bežných štýlov a vy si môžete vybrať z veľkého množstva produktov.