Doplnky pre mužov


Ale ono to tak vôbec nie je. Muži by nemali odmietať doplnky. Hlavne preto, že vďaka nim môžu vyzerať oveľa štýlovejšie a aj sami sebe si budú pripadať omnoho viac atraktívnejšie. V dnešnom svete môžeme povedať, že existujú doplnky, ktoré by mal mať doma každý muž. Alebo by o tom mal aspoň použovať. Veľa vecí, ktoré muži odmietajú sú v konečnom dôsledku aj veľmi praktické.
 socha a muž
Kam so všetkými vecami?
Na túto otázku existuje naozaj veľmi jednoduchá odpoveď, ale sme si istí, že sa s ňou mnohí muži nebudú stotožňovať. Je to pánska taška. Nemusíte so sebou nosiť kufrík a taktiež sa nemusíte stresovať, že vám niečo vypadne z vrecka alebo dokonca z rúk. Nemusíte to vôbec riešiť, keď máte so sebou niečo také štýlové ako je toto. Uznajte sami, že mať štýlovú aktovku je naozaj oveľa lepšie, ako nosiť všetky veci po vreckách, nemyslíte?
 
Koľko je hodín?
Hodinky sú bezkonkurenčne niečo, čo by mal mať každý chlap. Je to vec, ktorá proste nevyjde z módy naozaj nikdy a hodinky ako štýlový a zároveň praktický doplnok je niečo, čo nesmie chýbať žiadnemu mužovi. Okrem toho pôsobia skutočne elegantne a nezáleží na tom či máte na sebe oblek, alebo len rifle a tričko.
muži v přírodě
 
Aby nohavice držali
S výberom opasku to taktiež nie je len tak. Môže perfektne doplniť všetko, čo máte na sebe, ale zároveň môže celkový dojem aj veľmi rýchlo pokaziť. Nebojte sa preto vyberať opasok s rozumom a premýšľajte či sa vám hodí k nohaviciam, ktoré si práve chystáte kúpiť. Čo myslíte?
 
Svieti vám do očí slnko?
Asi nebude prekvapením, že výber slnečných okuliarov už tiež nie je taký jednoduchý ako niekedy. Teraz si opäť môžete vybrať a váš výber z vás môže urobiť frajera alebo naopak niekoho, kto vôbec nevie, čo mu vlastne pristane. Ku ktorej možnosti sa zaraďujete vy? Nemusíte sa báť opýtať sa niekoho či vám okuliare sedia. Nech sa do výberu nepostaví vaše ego.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup