Manikúra a jej zákutia


Dôležitosť manikúry naozaj nepodceňujú, práve naopak. Veľmi dobre vedia, že pri prvom stretnutí sa ľudia často pozerajú hlavne na ruky. Preto ich pekne upravené nechty len potešia. A čo si o tom myslíte vy?
 
Čo sa týka manikúry, je v dnešnej dobe veľmi veľa možností. Môžete si vybrať, ktorý salón navštívite, ale aj to, akou formou by ste chceli mať vašu manikúru urobenú. Tu je niekoľko z nich. Veríme, že si vyberiete. A že nebudete príliš rozmýšľať a vrhnete sa na tú, ktorá vám bude najviac sympatická.
dívka za rukou
 
1. Obyčajný lak
Toto je asi najčastejšie riešenie na úpravu manikúry. Určite má každá z nás v zásobe hneď niekoľko lakov na nechty, ktoré skladuje v obrovskej krabici a raz za čas ju vytiahne (vyhodí tie, ktoré zaschli) a vyberá si tú pravú farbu, ktorá často na nechtoch vyzerá úplne inak. Holdujete závislosti od obyčajných lakov na nechty?
 
2. Umelé nechty
Veľmi rýchle a veľmi účinné riešenie, ak vám teda neprekáža, že máte na svojich obyčajných a zdravých nechtoch nejaký cudzí predmet. V dnešnej dobe si môžete vybrať z rôznych farieb a tvarov a dokonca si ich môžete skracovať a upravovať podľa seba. Vhodná alternatíva, hlavne vtedy, keď chcete ušetriť. Uvidíte, že budete spokojná aj s týmto, len si dávajte pozor, aby sa vám pri zlomení umelého nepoškodil aj ten váš.
kapesní hodinky
 
3. Gél-lak
Spojenie gélu a laku je v dnešnej dobe naozaj veľmi populárne a niet sa čomu čudovať. Vaše nechty nepôsobia umelo, pretože gél lak máte priamo na svojich nechtoch, nič navyše sa nedorába. To spôsobuje, že vyzerajú naozaj prirodzene a upravene. Veľkou výhodou je aj výdrž, ktorá je naozaj bezkonkurenčná. Kým vám nechty nezačnú odrastať, môžete sa vyžívať.
 
4. Gélové nechty
V dnešnej dobe asi najpopulárnejšia alternatíva, kedy si môžete zvoliť dĺžku, hrúbku, tvar, farbu a dokonca si môžete dať na nechty aj rôzne 3D aplikácie, ako napríklad glitre alebo rôzne kvietky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup