Nákup inak


V súčasnosti sa obchodné centrá, hypermarkety, supermarkety ale aj malí obchodníci predbiehajú v tom, aby vám ponúkli niečo iné ako ostatné. Aby ste u nich nakupovali viac ako inde, aby ste u nich míňali svoje finančné rezervy, svoje ťažko nasporené peniaze. Aby ste sa zapojili do ich vernostného programu, aby ste využívali ich sezónne zľavy a tak ďalej.

obchod

Supermarket YEME vám ale naozaj ponúkne iný NÁKUP ako iní.

Minulý týždeň som sa túlala po Bratislave a narazila som na tento obchod. Chcela som si kúpiť niečo pod zub, tak som sa rozhodla navštíviť ho.
Bola som veľmi milo prekvapená. Tento obchod ponúka úplne iný sortiment výrobkov než iné obchody. Hneď pri vchode sa nachádza ovocie, tak ako v iných supermarketoch. Ale toto ovocie je vložené v prútených košíkoch a tekvičky boli vystavené už vo vestibule pri vchode.

Ďalej to pokračuje nákupnými pultami s mäsom a salámami. Pri mäse je napísané, že je bez zbytočných „hovadín“, čím sa myslia rôzne chemikálie alebo antibiotiká nachádzajúce sa v dnešnom mäse v supermarkete.
Na regáloch sa nachádzajú rôzne vychytávky, ktoré nemáte šancu nájsť v normálnom obchode. Džúsy bez konzervantov, bez cukru, čokolády vyrobené na Slovensku, kakaové maslo, kakaové bôby, prírodnú kozmetiku, hrudka masla, kozie mlieko… Samozrejme nájdete tu zopár aj „normálnych výrobkov“. Na regáloch nájdete rôzne popisy produktov zarámované v skle. Je to nápadité a človek sa dozvie viac, bez toho, aby musel lúštiť drobné písmenká na zadnej strane obalu výrobkov.

V tomto supermarkete nefunguje vernostný program ako taký, ale ak si kúpite od nich látkovú tašku, tak môžete podľa nápisu na taške získať rôzne výhody. Je to úplne originálne a nikde inde som sa s tým predtým nestretla.
Ale ak by ste chceli kúpiť kamarátke originálny darček k narodeninám a má rada čokoládu, tak neváhajte zbehnúť do tohto perfektného obchodu. Takisto ak chcete žiť zdravšie, tento obchod vám to určite umožní, pretože produkty tu sú, dovolím si tvrdiť, zdravé. V Bratislave sú otvorené 3 YEME.

nákup

O chuti a zdraví hovorí aj ich slogan: „YEME plnochutné potraviny.“