Ste so zlatokopkou?

Pre niekoho nočná mora, pre iného skutočnosť. Už od pradávna sa ženy spoliehali na mužov a na to, že sa o ne postarajú. V dnešnej dobe, kedy sa ženy plne emancipovali, sa mnohým mužom zdá nezmyselné živiť partnerku, ktorá by si dokázala na seba zarobiť aj sama. Nájdeme ale aj páry, kedy muži nemajú problém živiť svoju rodinu, zatiaľ čo žena ostáva v domácnosti. Ako však určiť hranicu, či je vaša partnerka zlatokopka alebo iba žienka domáca?

vztah

  1. Začiatok

To, ako sa váš vzťah začal môže nasvedčovať o žene veľa. Zlatokopky si nevyberajú mužov v obchode, na ulici či v práci. Radšej vyhľadávajú známosti po kamarátoch, aby mali o vás dostatočné informácie už vopred. Alebo sa vyskytujú na rôznych večierkoch, kde sa to len hemží vplyvnými ľuďmi.

  1. Aká je osobnosť

Zlatokopky si len málo krát priznajú, že sú chudobné. Samozrejme sa nebudú chváliť, že nemajú toľko prostriedkov na životný štýl, aký túžia viesť. Majú dokonale upravený zovňajšok za každých okolností. Ich tajomstvo totiž spočíva v tom, že musia byť stále pripravené. Môžu sa teda zdať povrchné alebo vo výnimočných prípadoch s veľkými ambíciami. Jednoducho povedané, ich hriech sa prejaví buď na nich alebo na ich záujmoch.

dívka

  1. Čo všetko jej platíte?

Už od začiatku vzťahu od vás spoločnosť vyžaduje, aby ste čo to zaplatili vašej dáme. Večeru, kino, poprípade malý darček. Všímajte si, ako na to reaguje vaša spoločníčka a či jej to nie je nepríjemné. Prehnané pozitívne alebo negatívne reakcie toho povedia viac, akoby chcela. Samozrejme pýtanie si peňazí na začiatku vzťahu neprichádza do úvahy. Je to totiž stopercentná záruka, ako zlatokopku spoznať.

peníze

  1. Žienka domáca

Ak na nej vidíte, že sa nedokáže správať v spoločnosť skromne a placho aj napriek luxusu a vašim gestám, je na čase, aby ste prehodnotili váš vzťah. Žene, ktorá ostáva doma, sa väčšinou nemusíte zavďačovať drahými darmi, či rôznymi výletmi. Takéto ženy si berú mužov v prvom rade z lásky, čo sa koniec koncov odzrkadľuje aj na ich správaní.