Tak čo teda chcú?


Ako ale zistiť, či to tvoj vysnívaný myslí s tebou vážne? Ide mu o sex, alebo chce vzťah? Muži v svojom živote majú 3 obdobia. Tak ako aj my ženy sa vyvíjame a postupne chceme viac, tak aj oni si chcú v živote skúsiť všetko.
Muži nie sú až tak veľmi zložití ako my ženy, no aj tak máme problém sa v nich vyznať. Kedy im ide teda len o sex? V tomto prípade balia baby na diskotékach, v kluboch. Títo muži sú na prvý pohľad veľmi šarmantní, milí a hlavne neskutočne sexy. Pozvú ťa na drink debata sa začne a vedie to rovno do postele. Nie je to zlý typ ak si chceš aj ty užiť. Treba si však určiť pravidlá, aby ste obaja vedeli o čo vám ide a kam až budú vaše stretnutia siahať. Ak však začneš mať pocit, že jeden z vás začína cítiť niečo k tomu druhému, treba to hneď skončiť a vyhnúť sa tak zlomenému srdcu.

romantika

„Láska nie je vzťah.“
Zamysli sa nad týmto výrokom. Veľa som z neho pochopila. Aj keď sa doba vyvíja neustále vpred pojem láska je stále tajomný ako v minulosti. Nedá sa vysvetliť čo to je. No keď nájdeš lásku zistíš. Hneď ti to bude jasné a pochopíš aj ty, čo znamená milovať. Človek dospieva v okamihu, keď začne lásku dávať, namiesto toho, aby ju vyžadoval. Veríš na lásku? Alebo už aj ty patríš medzi ľudí, ktorý na ňu neveria, len preto, že ju ešte nenašli? Láska musí byť vášeň, posadnutosť, niečo bez čoho sa nedá žiť. Stratiť hlavu, zamilovať sa do niekoho, zošalieť a to isté spraviť jemu.  A ako ju nájsť? Len poslúchni svoje srdce.

láska

Nemá zmysel žiť a toto omamujúce kúzlo nespoznať. Bez lásky sme prázdny. Bez lásky si nikto. Bez lásky nie je život životom. Prvá je láska alebo vzťah? Je to naozaj na zamyslenie tak ako to teda je? Niekoho stretneš začneš s ním chodíš, zamiluješ sa a postupom času ho miluješ? Nájdeš veci, pre ktoré ho ľúbiš a bum. Si zamilovaná. Alebo sa to deje opačne? Niekoho stretneš zaľúbiš sa, začnete sa viac a viac, a viac stretávať časom si zamilovaná až po uši a v momente keď si uvedomíte obaja, že sa ľúbite je to vzťah. Obidva prípady sú úplne bežné. Každý sme iný a každý milujeme inak. Jedno čo máme všetci spoločné je to, že naozaj dokážeme milovať len srdcom a tak poslúchni svoje srdce, keď ti bude našepkávať, že je to ten pravý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup