Trendy pánske mikiny pre ešte lepší štýl

Riadite sa módnymi trendami alebo preferujete svoj vlastný štýl obliekania? Aké sú tento rok trendy pre pánsku módu? Poďme si ich pár spomenúť a inšpirovať sa.

Pánska móda má svoje trendy rovnako, ako tá dámska. Tento rok sa tiež dá spomenúť zopár nových trendov pre pánsku módu. Niektoré veci ostávajú a niektoré sa vynárajú nazad, rovnako je to aj v móde. Návraty k starším štýlom módy obohatené o moderné prvky sa často dejú aj v súčasnosti. V pánskej móde je to tentokrát návrat ku kvetinovým vzorom, ktoré sú však decentne zladené a prispôsobené pre pánov, náznak rokov sedemdesiatych. Kvetinová potlač je teda tento rok módnym trendom, dokonca sa objavujú aj „obrusové“ vzory na tričkách a iných kúskoch. Kožené materiály a lesklé povrchy sú ako aj v ostatných trendoch dizajnu tento rok tiež in. Eko kožené bundy teda určite využijete.

panska mikina s kapucnou

Módne sú aj tepláky a ich rôzne modely a prevedenia. Jednoducho ich zladíte napríklad aj s: mikina s kapucnou panska. Teplákový štýl po pandémii ešte stále pretrváva a to tak v pánskej ako aj dámskej móde. Nie je teda vôbec na smiech chodiť v teplákoch kamkoľvek. Vedzte, že je to stále in! Okrem toho ostávajú v módnych trendoch denimové kúsky. Či už sú to rifle, rifľové bundy, všetko sa odieva do denimu aj tento rok. Okrem klasického denimu je opäť v móde „ošúchaný“ obnosený look, ktorý sa dostáva na túto jeseň do popredia. Ako sme si už všimli na pultoch v módnych obchodoch, široké strihy nohavíc už viac nie sú zastarané. Opäť prichádzajú do módy a to tak pre dámy ako aj pánov.

pánska mikina

Nakoniec môžeme z módnych trendov pre pánov na tento rok spomenúť ešte veľké kárované vzory, ktoré sa budú nosiť napríklad na flanelových košeliach alebo iných zvrškoch ako oversize pulóvroch, tričkách a podobne. Je teda zjavné, že niektoré trendy sa opäť vracajú a oživujú a iné pretrvávajú. Tešme sa z toho a nechajme sa inšpirovať novými šatníkmi!