Užite si medové týždne


V Amerike je možno bežné, že mladomanželia cestujú na medové týždne ešte vo svadobný deň, no čo sa týka Slovenska, my si radi trochu počkáme. Zvyčajne je to od dvoch týždňov do pár mesiacov. Málo z nás si ale nájde čas a zároveň aj peniaze na to, aby išiel po svadbe ešte niekam na dovolenku. Kam sa vybrať, aj keď nemáte milióny?
 žáby v bazénu
Aj keď snívate o exotike ako napríklad Maledivy alebo Bali, neznamená to, že si medové týždne neužijete na lacnejšej dovolenke.
 
Zoberte si už napríklad naše milované Tatry. Viete si predstaviť tú romantiku v krásnej horskej chate či už na zasnežených horách, alebo aj počas leta, kedy sa môžete slobodne prechádzať po krásnej prírode a užívať si blízkosť jeden druhého. Ak už máte Tatier plné zuby, pretože ich už máte celé pochodené, tak skúste navštíviť tie susedné a objavte nový pohľad.
 
Navštívte našich blízkych susedov a ich najznámejšie pamiatky
 
Čechy taktiež stoja za viac ako len krátku návštevu. A okrem toho si v nich taktiež užijete vysnívanú romantiku. Či už navštívite malebnú Prahu a pochodíte všetky pamiatky, ktoré ponúka, alebo pôjdete do vychýrených Karlových Varov, ktoré sú populárne nielen u nás. Ale dobrou alternatívou je aj Morava, kde si vychutnáte pohľad na neporušenú prírodu.
 
Taliansko je nielen o dobrom jedle a víne
 
Ak túžite aj po poznávaní, určite si zájdite aspoň na týždeň do Ríma, ktorý má v sebe tú správnu atmosféru. Okrem Ríma si môžete zájsť do Milána, ktoré taktiež ponúka veľmi veľa možností, no dobrým tipom od nás je aj Verona. Čo môže byť romantickejšie ako miesto, kde sa odohráva najväčší ľúbostný príbeh všetkých čias? Okrem toho letenky do Talianska a aj ubytovanie nebýva príliš drahé.
 šumivé víno
Ak chcete na dovolenke ušetriť, no túžite po niečom maximálne výnimočnom, dobrou alternatívou sú aj last-minute. Stačí, keď budete dopredu obaja pobalení a budete čakať, ktorá cestovná kancelária poskytne najlepšiu ponuku.