Viete, čo chcete?

Ľudia majú často pocit, že majú možnosť niečo robiť. Alebo, že nemajú. Asi vám je už dávno jasné, že je to hlavne o postoji. Ja som to zistila naozaj veľmi dávno, preto som sa vždy snažila zamerať sa na veci, ktoré chcem a nie na tie, ktoré nechcem. V konečnom dôsledku, vtedy môžeme naozaj priťahovať iba všetko, čo nechceme. Keďže som sa držala tejto filozofie, musím priznať, že sa mi aj celkom darilo. Preto, keď som sa rozhodla, že si zariadim byt, začala som s vizualizáciou. A vedela som, že musí byť totálne presná, aby sa vyplnilo všetko, čo len chcem. Ale viem to?

staré dveře

  1. Chcem niečo moderné.
  2. Chcem niečo šikovné.
  3. Chcem niečo, čo každého zaujme.

Nakoniec som prišla na to, že ak niečo dokáže môj sen splniť, sú to jednoznačne sklenené dvere. A to je niečo, čo ma totálne dorazilo. Človek okolo toho často chodí, ale nikdy si neuvedomí, že presne toto je niečo, čo musí vo svojom domove mať. A to je pre mňa naozaj prekvapujúce. Je to vtipné, no napriek tomu ma to nejakým zvláštnym spôsobom vždy aj rozčúli. No keď som si to uvedomila, mohla som zohnať tie najlepšie, ktoré budú vyzerať tak dobre, že každého zaujmú. Moji rodičia si myslia, že to preháňam, keď to tak veľmi chcem, ale ja som vedela, že sú len predpojatí a že vôbec nemajú pravdu. Teraz už šlo iba o to, ako to môžem skombinovať s ďalšími predstavami.

prosklené dveře

Ak mi o niečo šlo, tak určite hlavne o to, aby všetko vyzeralo najlepšie, ako je to len možné. Našťastie som bola magor do bytových doplnkov, a preto som bola šťastná za každú jednu maličkosť, ktorú som videla. Už išlo iba o to, ako sa postavím k ďalším veciam, ktoré ma stretnú. V každom prípade som šťastná, pretože viem, že keď raz budem niečo chcieť, tak to dosiahnem veľmi jednoducho, a to je niečo, čo by si mal pamätať každý, no nie? To je to, čo by nás malo baviť vždy.