Novinky v Gmail

·         Konečne sa dočkáme ako takého updatu aj v Google Gmailoch. Nepôjde však o veľkolepé zmeny , ale o čistejšie a príjemnejšie rozohranie a ďalšie novinky. Záložky s čiernym textom na ľavej strane budú nahradené vizuálne atraktívnejšími ikonami, záložky Siete a Reklamy zmiznú, pribudne užitočná možnosť rýchleho prístupu k vašim kontaktom a úlohám čo urýchľuje prácu s emailmi.
zapnutý notebook

 
·         Spolu s novým vzhľadom Google oznámil aj niekoľko nových funkcií pre Gmail. Tie zahŕňajú inteligentné odpovede, no zatiaľ  slovenskom jazyku ešte nie je dostupná. Inteligentné triedenie podľa obsahu a možnosť odloženia e-mailov na neskôr. Dve posledné funkcie sú už k dispozícii v službe Inbox a teraz sa dostanú aj do primárneho e-mailového klienta Googlu. Zatiaľ nevedno, kedy sa s novinkami v Gmaili stretneme, dúfajme, že to bude čoskoro.
logo email

 
·         Teda môžeme hovoriť o neúplných zmenách , ale len drobnostiach na ktorý sa momentálne pracuje. Google konečne zapracuje aj na Gmailu keďže update bol dávnejšie a od vtedy sa len prevalcovala jeho funkčnosť a stabilnosť. Všetko však závisí od toho koľko zmien do Gmailu príde a čo chcú zmeniť prípadne opraviť. Pretože ak si všimnete tak v kontách Gmailu je strašne veľa chýb ktoré niekedy vadia pri posielaní správ a používaní konta.
 nápis google

·         Veľmi sa však teším na to keď  Gmailu odídu dve funkcie ktoré budú presunuté do iné zložky. Hovoríme teda o reklamách a sieťach. Reklám sa len tak nezbavíte budú vám chodiť stále bez toho aby ste o tomto vedeli. Práve preto došlo k rozhodnutie že tieto dve zložky zmiznú z Gmailu alebo ich presunú do iného jedného priečinky. No ako som už písal vyššie zatiaľ nie je známe kedy tieto novinky prídu no podľa môjho názoru by mohli do konca tohto roka ale závisí to aj od toho či budú pridávať nove funkcie. O ďalších novinkách v Gmailu Vás bude informovať hneď ako to bude aktuálne. 

Novinky v Gmail
Ohodnoťte příspěvek